Sally Hansen - Precyzyjna pęseta do brwi

08:43 by


Sally Hansen - Precyzyjna pęseta do brwi , to moja najnowsza zdobycz z Tk Maxx :D
Jej cena to ok 26 zł - myślę że była warta każdej złotówki .


OPIS PRODUCENTA : 

Precyzyjna pęseta do grubych i średnio grubych włosów .  Szpiczasta i ostra - a zarazem delikatna i bezpieczna pęseta od Sally Hansen posiada dożywotnią gwarancję na wyrób ( Lifetime Guarantee from Sally Hansen ) . Przeznaczona jest dla profesjonalistów , a zarazem osób używających pęset okazjonalnie .
Pęseta została wykonana z japońskiej stali szlachetnej .MOIM ZDANIEM :


 Jak już napisałam wyżej , dla mnie ta pęseta jest warta każdej złotówki . Zapewne gdyby kosztowała 50 zł , jej zakup byłby bardziej przemyślany , albo wcale by do niego nie doszło .
Nie zmienia to jednak faktu że będę polecać ją każdemu .


 Pęseta została wykonana naprawdę precyzyjnie - i w końcu do takich prac została przeznaczona . Zamykając oczy , dotykamy kilkunastu pęset - ta wybija się nad wszystko . Dlaczego ?

- jest bardzo lekka
- Wygodnie trzyma się ją w ręku
- wszystkie kanty są idealnie gładkie
- jest cieńsza po środku - a gruba na końcach - łatwo ją zamknąć przy użyciu niewielkiej siły - a dzięki grubszym końcom włos jest bardzo mocno przytrzymany , i nie wyślizguje się
- tępa na końcach a zarazem ostra - ostry koniec zeszlifowany w kulkę - masz pewność że nie uszczypiesz nikogo
-pokrycie kropeczkami ułatwia trzymanie pęsety podczas ostatnich poprawek . Np. klientka ma nałożony krem , więc my mamy tłuste ręce , dzięki pęsecie damy radę :)
- Fajna końcówka zamykająca i chroniąca pęsetkę

A teraz kilka zdjęć pęsety z każdej możliwej strony :)


Jak widzicie jest bardzo gruba . Sądzę że osoby, które profesjonalnie nie zajmują się regulacją brwi, nie będą miały większych problemów z poprawą ich wyglądu . Uważam również że niemal niemożliwym było by ,,uszczypanie " i przecięcie skóry na brwiach - ze względu na grubość oraz precyzję

2 komentarze:

  1. nono fajna :D Ale na swoją starą nie narzekam, to na razie nie będę zmieniać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nieeee, nie dałabym 26 zł za pęsetę :)

    OdpowiedzUsuń