Asiana Weddind - Gazeta i Ślub z bajki

09:34 by
 

Z czym kojarzy Ci się Bollywood? Indie? Z tysiącami kontrastujących kolorów i milionem najróżniejszych zapachów? Myślisz o szalach ozdobionych przeróżnymi połyskującymi dżetami i cekinami. A jakie są Indyjskie makijaże? Okazuje się że jeszcze piękniejsze i odważniejsze, niż te Arabskie. Kolorowe i magiczne. Również Panny Młode wyglądają jak zaczarowane księżniczki z Baśni 1001 Nocy .... Tak kochane, kobiety tutaj nie chowają się w burkach i hijabach, co stało się inspiracją do napisania tej recenzji ... 


Dziś opowiem wam o gazecie, do kupienia w WH Smith's w każdym większym sklepie. Gazeta kosztuje 4,50, wychodzi 4 razy do roku. Cała spisana jest po Angielsku co jest wielkim jej plusem. Ma aż 516 stron, niestety nie są to tylko strony z makijażami w stylu Bollywood, ale .....Jak widzicie na zdjęciu poniżej, dla Nas europejek reklama biżuterii Indyjskiej staje się inspiracją.
Dlaczego? Bo wszystkie makijaże zapierają tutaj dech w piersiach ....
 Chyba zgodzicie się ze mną, że makijaże z tej gazety to skarbnica wiedzy? Po niżej prezentuję Wam makijaż który osobiście bardzo mi sie spodobał. ..
W tej magicznej gazecie wykryłam jednak 2 minusy za które odjęłam jedno serduszko w mojej ocenie :

1 niestety gazeta jest nie dostępna w Polsce, mając znajomych w UK, możecie uśmiechnąć się do nich szeroko i poprosić o przywózkę, jednak gazeta waży grubo ponad 1 kg ....

2 Gazeta jest zbudowana na reklamach co oznacza że niestety makijaże się powtarzają. Kupiłam wydanie lato 2014, i sprawdzając kolejne 2 wydania większość się powtarza. Proponuję więc nie traktować tej gazety jako magazynu, tylko jako jednorazowy zakup ( ze względu na inspirację) .

Napiszcie jak Wam podobają się takie makijaże?3 komentarze:

  1. Bardzo ładne, ale dla mnie trochę za intensywne, mocne. Ale do ich urody wyglada to przepięknie

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie wyglądają. :-) Ciekawy blog, widzę dużo inspiracji. :-)
    Pozdrawiam i dołączam do grona obserwujących. :-)

    OdpowiedzUsuń