Pierwsze wycieki do internetu- czyli NOWA KOLEKCJA MAC SUMMER 2015 LIMITED EDITION: Wash and Dry !

09:00 by
OMG .... MUSZĘ WAM TO POWIEDZIEĆ :)

Jak wiadomo nie od dziś, limitowane edycje Mac'a przyprawiają mnie o szybsze bicie serca!

Mało tego że Mac nigdy nie posiada żadnych promocji na starsze kolekcje, to są one sprzedawane za kilka lat w kosmicznych cenach! Naprawdę! W tym roku na gwiazdkę poszłam do Mac'a z moim mężem, za opakowaniem cieni z limitowanej edycji oraz pomadką do ust staliśmy w kolejce ok 40 minut!
To był szał! Na drugi dzień obmyśliłam że cena za te pigmenty była naprawdę dobra, i pojadę je dokupić! Ale ich już nie było... na internecie również. Wszystkie sklepy w centrum świeciły pustkami - i nie mówię tu o limitowanych edycjach. W lecie jest jeszcze gorzej, bo nie koniecznie zmieniają się nazwy i kolory pomadek ale także ich opakowania. Co za tym idzie? Kosmetyki stają się pożądane tak bardzo- że zwyczajnie brakuje ich w sklepach!


Nie chcąc być do tyłu od Stycznia 2015 śledzę kiedy to MAC uraczy mnie zaszczytem zobaczenia nowej kolekcji... niestety to jedna wielka tajemnica. Na pocieszenie powiem że wiadomo już jaką nazwę będzie ona nosić:

 WASH AND DRY 


Mało tego szukając w internecie znalazłam pierwsze tajne przecieki, z materiałów prasowych dla gazet. Jak się okazało nie poznamy kolekcji wcześniej niż w kwietniu ( bądź dopiero od kwietnia mogą opisywać ją gazety) . W każdym razie już teraz możecie zobaczyć jakie pyszności gotuje dla nas Mac na Lato 2015 !!!Osobiście jestem zauroczona.  Opakowania przypominają zachód słońca na rajskiej plaży. Tak... same opakowania są piękne, o kosmetykach nie wspominając ....  Jak widać na zdjęciach i w tym roku nic się nie zmieni! Mac nadal stawia na świecące metaliczne cienie do powiek. Nadal pudru brązujące mocno rozświetlają skórę .... Chciałam dodać jeszcze że w tym roku najprawdopodobniej będziemy mogli zakupić również z edycji limitowanych pędzle!
Oto jednyne zdjęcie jakie udało mi się wygrzebać z internetu :


 No cóż kochane - pora rozpocząć odkładanie na limitowaną edycję ... mamy jeszcze czas :)


2 komentarze:

  1. Cudowna kolekcja się zapowiada! Obserwuję :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi niestety opakowania niezbyt się podobają, wolę te klasyczne. Jednak też czekam na nową kolekcję!
    Zapraszam do mnie: http://sluzeopinia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń