MAKE UP STORE - Color Issue 2013 (nr.19 )

05:16 by
Najnowszy numer profesjonalnej gazety dla wizażystów .Jak zawsze świeże podejście do makijażu , kontrastowe kolory i łamanie zasad .


Zamieszczam w tym poście również oryginalny Szwedzki paragon . Nie dajcie się zwieść księgarnią które za tą gazetę życzą sobie po 120 zł !Pozwolę sobie skopiować treść tej wiadomości . Zastanawiałam się również czy usunąć błędy ortograficzne, ale w końcu stwierdziłam że zostawię wiadomość w oryginale :D 

,, Witam . Przepraszam że pszeszkadzam ale chciałam zapytać o gazete . Wiesz moze ile ona kosztuje bo nic nie napisalas na ten temat bo ja dzwonilam do ksiegarni i powiedzieli mi ze ksoztuje 59 dolarow a oni maja na promocji za 120 zl . z gury dziekuje . " 

Akurat w tamtym poście opisałam bardzo dokładnie ceny, a nawet podałam namiar sprawdzonego kiosku internetowego ! No cóż , szkoda że ta pani nie przeczytała mojego posta !

Jak zawsze w gazecie jest pełno inspiracji. Jedyne na czym troszkę się zawiodłam, to fakt, iż w tym numerze jest mało makijaży artystycznych (czyt. scenicznych fotograficznych), jest natomiast pełno makijaży na codzień .


W kolorystyce letniej nie wiele się zmienia . Jak i u Nas - tak i w Szwecji panują wszelkie odcienie niebieskiego, zółtego i pomarańczowego .
Modne są również wielokolorowe oczy, oraz paznokcie również w kilku kolorach . Zdjęcia zaskakują jakością kolorów i nasyceniem, a w makijażach nie można doszukać się żadnego niedociągnięcia.Bardzo prypadło mi do gustu połączenie koloru miętowego z granatem .Japonia , Japonia, i jeszcze raz japonia ....


 


Propozycje na zimę - kuszące ..... Pozostałe art :

2 komentarze: